Albena contacts0 700 12 110 (на цената на един градски разговор) 8:30-17:00 Пон. - Пет.

Търсене на хотели

хотел
пристигане
заминаване
1 стая; -- нощувки
възрастни
над 12 г.
деца
от 2 до 12 г.

    Абонамент за бюлетин


    Новини   

    100 топки с автографи на Меси и Роналдиньо за „Албена къп”

    11/06/2012

     

    64 гола паднаха в първия ден на футболния турнир за аматьори „Албена къп", съобщават от пресцентъра на курортния комплекс. Изиграха се общо 22 срещи, а средната резултатност за мач е 2.90 гола. С най-изразителни победи се поздравиха съставите на Клокотница и Ремиза, надделяли с по 4-1 над Унекс и Алфа Банк. Категорична победа с 3-0 записаха и футболистите на Изида, които надиграха Даниели (Търговище).

    Срещите се провеждат на стадион №2 в курортния комплекс, а участващите отбори спорят за красива купа от генералния спонсор Pepsi и награден фонд от 15 000 лева, осигурен от „Албена" АД.  

    Официалното откриване ще бъде в 11.30 часа в събота, като на него ще присъства и патрона на надпреварата - футболен треньор №1 на 20 век Димитър Пенев. Финалната среща ще се играе в неделя от 10.30 часа.

    В същото време се разбра, че 100 уникални футболни топки с автографите на мегазвездите Меси, Роналдиньо, Фабрегас, Лампард, Бекъм и Тиери Анри ще получат участниците в големия футболен турнир за любители „Албена къп" 2012. Топките са с логото на Pepsi, а футболните звезди са част от лицата на световноизвестната напитка.

     

    Резултати

     

    8 юни 2012 (петък)              Предварителни групи

    9.00

    1

    A1 ГЕ Принт Сф

    A2 Риб.център ВТ

    2-1

     

    2

    A3 Модера кафе Вн

    A4 - - -

    -

     

    3

    B1 Клокотница Ас

    B2 Стрела Брак

    2-3

     

    4

    B3 Унекс Сф

    B4 Кемпински ХЗ Сф

    1-2

    9.40

    1

    C1 Цвичките Вн

    C2 Пристанище Вн

    1-2

     

    2

    C3 Клетката Сф

    C4 - - -

    -

     

    3

    D1 Виктория Пк

    D2 Лев Инс Сф

    2-1

     

    4

    D3 Соф.вода Сф

    D4 - - -

    -

    10.20

    1

    A1 ГЕ Принт София

    A3 Модера кафе Вн

    2-2

     

    2

    A2 Риб.център ВТ

    A4 - - -

    -

     

    3

    B1 Клокотница Ас

    B3 Унекс Сф

    4-1

     

    4

    B2 Стрела Брак

    B4 Кемпински ХЗ Сф

    1-2

    11.00

    1

    C1 Цвичките Вн

    C3 Клетката Сф

    1-2

     

    2

    C2 Пристанище Вн

    C4 - - -

    -

     

    3

    D1 Виктория Пк

    D3 Соф.вода Сф

    2-2

     

    4

    D2 Лев Инс Сф

    D4 - - -

    -

    11.40

    1

    E1 Траките СтЗ

    E2 Авангард Санд

    0-2

     

    2

    E3 Бенефис Бл

    E4 Биовет Пещ

    2-0

     

    3

    F1 Даниели Тщ

    F2 Ветерани Вн

    2-0

     

    4

    F3 Изида Дч

    F4 - - -

    -

    12.20

    1

    G1 Феникс СтЗ

    G2 Стрелците Сф

    2-0

     

    2

    G3 Самоков Сам

    G4 - - -

    -

     

    3

    H1 Елит Дружба Сф

    H2 Норда Шн

    1-1

     

    4

    H3 Алфа Банк Сф

    H4 Ремиза СтЗ

    1-4

    13.00

    1

    E1 Траките СтЗ

    E3 Бенефис Бл

    0-2

     

    2

    E2 Авангард Санд

    E4 Биовет Пещ

    1-2

     

    3

    F1 Даниели Тщ

    F3 Изида Дч

    0-3

     

    4

    F2 Ветерани Вн

    F4 - - -

    -

    13.40

    1

    G1 Феникс СтЗ

    G3 Самоков Сам

    2-1

     

    2

    G2 Стрелците Сф

    G4 - - -

    -

     

    3

    H1 Елит Дружба Сф

    H3 Алфа Банк Сф

    0-1

     

    4

    H2 Норда Шн

    H4 Ремиза СтЗ

    1-0

    9 юни 2012 (събота)           Предварителни групи       

    9.00

    1

    A1 ГЕ Принт София

    A4 - - -

    -

     

    2

    A2 Риб.център ВТ

    A3 Модера кафе Вн

     

     

    3

    B1 Клокотница Ас

    B4 Кемпински ХЗ Сф

     

     

    4

    B2 Стрела Брак

    B3 Унекс Сф

     

    9.40

    1

    C1 Цвичките Вн

    C4 - - -

    -

     

    2

    C2 Пристанище Вн

    C3 Клетката Сф

     

     

    3

    D1 Виктория Пк

    D4 - - -

    -

     

    4

    D2 Лев Инс Сф

    D3 Соф.вода Сф

     

    10.20

    1

    E1 Траките СтЗ

    E4 Биовет Пещ

     

     

    2

    E2 Авангард Санд

    E3 Бенефис Бл

     

     

    3

    F1 Даниели Тщ

    F4 - - -

    -

     

    4

    F2 Ветерани Вн

    F3 Изида Дч

     

    11.00

    1

    G1 Феникс СтЗ

    G4 - - -

    -

     

    2

    G2 Стрелците Сф

    G3 Самоков Сам

     

     

    3

    H1 Елит Дружба Сф

    H4 Ремиза СтЗ

     

     

    4

    H2 Норда Шн

    H3 Алфа Банк Сф

     

    11.30

     

    Официално откриване

     

     

     

    Временно класиране в групите след 1 и 2 кръг :

     

     

    Група А

     

    Група B

    1

    ГЕ Принт Сф            2 4-3 4

    1

    Кемпински ХЗ Сф   2 4-2 6

    2

    Модера кафе Вн      1 2-2 1

    2

    Стрела Брак            2 4-4 3

    3

    Риб.център ВТ         1 1-2 0

    3

    Клокотница Ас         2 6-4 3

     

     

    4

    Унекс Сф                 2 2-6 0

     

    Група C

     

    Група D

    1

    Пристанище Вн       1 2-1 3

    1

    Виктория Пк            2 4-3 4

    2

    Клетката Сф            1 2-1 3

    2

    Соф.вода Сф          1 2-2 1

    3

    Цвичките Вн             2 2-4 0

    3

    Лев Инс Сф             1 1-2 0

     

     

     

     

     

    Група E

     

    Група F

    1

    Бенефис Бл             2 4-0 6

    1

    Изида Дч                  1 3-0 3

    2

    Биовет Пещ             2 2-3 3

    2

    Даниели Тщ             2 2-3 3

    3

    Авангард Санд        2 3-2 3

    3

    Ветерани Вн            1 0-2 0

    4

    Траките СтЗ             2 0-4 0

     

     

     

    Група G

     

    Група H

    1

    Феникс СтЗ              2 4-1 6

    1

    Норда Шн                 2 2-1 4

    2

    Самоков Сам           1 1-2 0

    2

    Ремиза СтЗ              2 4-2 3

    3

    Стрелците Сф         1 0-2 0

    3

    Алфа Банк Сф         2 2-4 3

     

     

    4

    Елит Дружба Сф     2 1-2 1

    Финален етап - директни елиминации

    9 юни 2012 (събота)                    1/8 финали

    12.00

    1   (1)

    Поб. гр.A

    Втори гр.B

     

     

    2   (2)

    Поб. гр.B

    Втори гр.A

     

     

    3   (3)  

    Поб. гр.C

    Втори гр.D

     

     

    4   (4)

    Поб. гр.D

    Втори гр.C

     

    12.40

    1   (5)

    Поб. гр.E

    Втори гр.F

     

     

    2   (6)

    Поб. гр.F

    Втори гр.E

     

     

    3   (7)

    Поб. гр.G Феникс СтЗ             

    Втори гр.H

     

     

    4   (8)

    Поб. гр.H

    Втори гр.G

     

    Финален етап - директни елиминации

    10 юни 2012 (неделя)                            1/4 финали

    8.30

    1   (1)

    Поб.1/8 финал 1

    Поб.1/8 финал 8

     

     

    2   (2)

    Поб. 1/8 финал 2

    Поб. 1/8 финал 7

     

     

    3   (3)

    Поб. 1/8 финал  3

    Поб. 1/8 финал 6

     

     

    4   (4)

    Поб.1/8 финал 4

    Поб.1/8 финал 5

     

    10 юни 2012 (неделя)                            1/2 финали

    9.30

    1   (1)

    Поб. 1/4 финал 1

    Поб. 1/4 финал 4

     

     

    2   (2)

    Поб. 1/4 финал 2

    Поб. 1/4 финал 3

     

    10 юни 2012 (неделя)                            финал

    10.30

    1

    Поб. 1/2 финал 1

    Поб. 1/2 финал 2

     

    11.00

     

    Награждаване на победителите

     

    Анкета

    Кoe от предимствата на Албена е най-важно за Вас ?








    Резултати
    http://www.flamingotours.de/
    http://albena.bg/bg/pages/testimonials.html/
    http://www.flamingotours.bg/bg/flug?view=fl&layout=h-act1&id=62